amaralis - komentarze




Słów kilka o dyskrecji, czyms co nazywa sie "takt wrodzony"...
i ogromnej wyobraźni
(od sarkazmu az kipi)
((znak dnia bez zmian))


To prawda, że nadgorliwośc jest gorsza od faszyzmu,a jesli ktos chce powiedziec za duzo, nawet w żartach, nawet jesli tej osobie wydaje sie to zabawne i nawet jesli jest pewna że ktos przyjmnie to dokładnie tak jak mysli, to popmimo wszystko taki "zyczliwiec" powienien sie zamknąć bo w bardzo któkim czasie jest psieprzyc wszytsko to na co sie pracuje bardzo długo.Nie mówie, z eparzez lata , ale przez długi czas.Wazny czas.Przyjaciele..Starszny ród. Jak ich nie ma to nie ma nikogo , a jak sie pojawiaja, to po to żeby spaprać coś. Pewnie, ze nie wszyscy, ale litości, MBed.! ty i to twoje poczucie humoru nie do wsyztskich trafia i nie dla wszytskich słowo "zart" jest tak jednoznaczne. Paplak!Od razu wiadomo ze jestes facetem i niczego nie rozumiesz.A moze rozumiesz... Moze to ja nie potrafie... Nie wazne, co sie stało to sie nie odstanie, choc nie wiem jakie beda konsekwencje
***

Jutro zacznie sie oficjalnie "wieczna sobota" do 1- go wrzesnia...Straszna data, zarówno historycznie jak i kulturowo...;/...Wieczorem mamy świetowac.Wczoraj bardzo sie cieszyłam an to ognisko, ale im bliżej jutra tym mniejsza mam ochote zeby tam iśc.Tak na dobra sparwe znam tylko MBed'a , O. i TomKor.Reszta tylko z widzenia. ( i tu było pieknie o wsyztskim ale sie skasowało a jestem zła i nie bede tego pisac po raz setny!!!)

W kazdym razie lepsz eogcnisko niz siedzienie w domu i wyczekiwanie, wyczekiwanie które nie ma najmniejszegos sensu.
Tylko sie łudze, te złudzenia daja tylko tyle , ze płacze później..
...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.06.2005 :: 22:41 :: gate.rdi.pl

ailene

Coz chyba jedna z generalnych wad wrodzonych naszego gatunku jest mielenie jezorem wtedy gdy pownni przemilczec niektore kwestie... z praktyki iem, ze niewiele mozna zdzialac, wyczucie sie zazwyczaj albo ma albo nie... co do ogniska to idz, rozerwiesz sie troche... Buziaki
Talk.pl :: Wróć